עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
סמסונייט ישראל

תעניק חסות לנבחרת הספורטאים באולימפיאדת פריז 2024

קבוצת רולטיים, היבואנית הרשמית והבלעדית של חברת סמסונייט בישראל מזה 55 שנה, תעניק חסות למשלחת הישראלית לאולימפיאדת פריז 2024. החסות כוללת אספקת מזוודות סמסונייט איכותיות עבור כל נבחרות ספורטאי-ישראל לאולימפיאדת פריז 2024.

קבוצת רולטיים מלווה את נבחרות ישראל לאולימפיאדה כבר משנת 2012, מאז אולימפיאדת לונדון. הנבחרות הישראליות זכו מאז להצלחות רבות במגוון רחב של תחרויות/אליפויות, ורואה בשותפות זו שאיפה למצוינות, הישיגיות וקידומה של הרוח הספורטיבית הישראלית.

במסגרת החסות, כל אחד מחברי המשלחת הישראלית יקבל מזוודה גדולה של סמסונייט, מסדרת S'CURE - מזוודה קשיחה, מהסדרה האייקונית המזוהה עם המותג. הסדרה מציעה 4 מזוודות בגדלים שונים. כל מזוודה עם 4 גלגלים כפולים המעניקה יציבות, מערכת נעילה משוכללת עם מנעול מקודד מרכזי ושני מנעולי צד – מה שמספק לכל אחד מחברי המשלחת בטחון מלא הן לו והן לציוד האישי שלו.

לדברי דודו פולטורק בעלים ומנכל קבוצת רולטיים: "אנו גאים להיות חלק במסע זה של הספורטאים הישראלים בדרך להצלחה בזירה העולמית. החסות רבת השנים עוזרת לנבחרות בהתמודדות עם אתגרים פיזייים ונפשיים, במסע החשוב הזה קל וחומר בתקופה רגישה ומורכבת שבה אנחנו נמצאים".

לדברי ירדן וקס מנכ"ל סמסונייט ישראל: "מהלך זה תורם לחיזוק מעמדה של חברת סמסונייט בישראל ומדגיש את המחויבות של המותג למצויינות על כל מגוון מוצריה. שיתוף הפעולה עם הוועד האולימפי הישראלי הוא חלק מהחזון שלנו לתמוך בספורטאי-ישראל ובקהילה המקומית".


סמסונייט היא החברה המובילה בעולם בתחום ציוד הנסיעות, עם מסורת ארוכה של איכות וחדשנות. מוצרי סמסונייט נחשבים לאמינים ועמידים במיוחד, ומציעים פתרונות מושלמים לכל סוגי הנסיעות. מאז היוסדה בשנת 1910 – במהלך 114 שנות קיומה, חברת סמסונייט מייצרת מזוודות איכותיות ומגוון רחב של תיקים עמידים באיכות גבוהה, כדי לענות על צורכי הנוסעים וציבור המשתמשים ביומיום ובכל מקום. החברה מובילה תעשייה פורצת דרך בשימוש בחומרים חדשים ייחודיים, מרביתם חומרים ממוחזרים, בחלקם החומרים אף נרשמים כפטנטים עם זכויות יוצרים, ביצירת עיצובים אייקוניים וכמובן לנגד עיניה – נוחות עבור לקוחותיה. השאיפה תמיד - להגיע רחוק יותר עם מוצרים קלים יותר, חזקים יותר ובני קיימא.

קבוצת רולטיים היא היבואנית הבלעדית של מותגי היוקרה,Samsonite ,TUMI וAmerican Tourister- בנישת המזוודות והתיקים ובכל מגוון הפתרונות לנסיעות ועסקים. הקבוצה מובילה ומתמחה גם בייבוא, שיווק והפצה של מותגי שעוני-יוקרה, אופנה ותכשיטים, וביניהם, חברת שעוני היוקרה אומגה, נותנת החסות הרשמית של האולימפיאדה.