עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
הפרזנטורים של רשת גלי

בני משפחת טרסוב מתגייסים למען ילדים שפונו מבתיהם מעוטף עזה

אושיות הרשת: בני משפחת טרסוב, הפרזנטורים רשת גלי, התגייסו לארוז ולחלק נעליים במתנה לילדים שפונו מעוטף עזה, דרום הארץ ומצפון הארץ.

ילדים רבים שפונו מביתם בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" והתפנו למלונות ברחבי הארץ כשהם הוצאו מביתם בדרום, בעוטף עזה או בצפון הארץ, בחיפזון וללא פריטים בסיסיים כמו נעליים.

אתמול (יום ראשון ה 30.10) יצאה רשת גלי במבצע נעלים למען ילדי המפונים, בשיתוף הפרזנטורים של המותג, בני משפחת טרסוב: האם מורן (42), האב ג'וזף (42) והבת אמה (9), שהתגייסו למאמץ המלחמתי והתייצבו בסניף של חנות גלי בראשון לציון, לארוז עשרות זוגות נעליים לילדים הנמצאים בבתי מלון ובתי הארחה ברחבי הארץ.

את הסבב הראשון החלו במלון בראון בתל אביב בו חילקו את המתנות לילדים שפונו מבתיהם, כשכל שקית היא אישית, עם שם הילד ובתוכה נעליים במידותיו. במהלך החלוקה הצטלמו הילדים עם משפחת טרסוב, שוחחו עימם, שימחו ובילו זמן בחברתם.


משפחת טרסוב עם גנית אלון למען ילדי עוטף עזה וצפון הארץ
צילום: אסף לוי


גנית אלון סמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה של קבוצת בריל המפעילה את רשת גלי פתחה את האירוע ואמרה: "משפחת טרסוב אהובים במיוחד על הילדים ומזוהים עם הערך המרכזי של המותג – משפחתיות. אנו גאים בכך שהמשפחה התגייסה לשמח את הילדים המפונים מבתיהם ועזרו לנו לארוז את הנעלים ולהגיע לחלק אותם."

לדבריה: "חלוקת הנעליים לילדים על ידי משפחת טרסוב היא נדבך חשוב ונוסף במערך ההתגייסות של גלי מאז פרוץ המלחמה. כחלק ממערך התמיכה במדינה ובכוחותינו, רשת גלי עדכנה בימים אלו את הלוגו, עם סמלי מדינת ישראל ובצבעי הדגל וגם הסיסמא של המותג הוחלפה ברוח התקופה, תחת הכותרת: "צועדים יחד. איתכם ולמענכם." בנוסף, מאז פרוץ המלחמה גייסה גלי את כל עובדי הרשת וההנהלה להכנת משלוחים ותרומות מרוכזות של נעליים, גרביים, גופיות ותחתונים, עבור חיילי צה"ל, כוחות הבטחון ולתושבי עוטף עזה והדרום, שפונו מביתם." עוד הוסיפה אלון ואמרה: "גלי הוא מותג ישראלי ותיק שפועל במדינה כבר 48 שנה ומזוהה עם ערכים של ישראליות וציונות וככזה אנו חשים מחויבות לתרום למאמץ המלחמתי ועושים ונמשיך לעשות זאת בלב חפץ."

משפחת טרסוב היא מחלוצת משפחות היוטיוב בישראל. ארבעת ערוצי היוטיוב הפופולאריים שלהם מונים עשרות מיליונים עוקבים וזוכים לחשיפה ואהדה גדולה.

חברת גלי הוקמה בשנת 1975, כמותג ישראלי איכותי בתחום ההנעלה והייתה לרשת הנעליים לכל המשפחה הראשונה בישראל. כיום רשת גלי נמצאת בבעלות קבוצת בריל והיא מונה 70 סניפים בכל רחבי הארץ.