עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
מינוי - ורה וטקין

ורה וטקין מונתה לסמנכ"לית שיווק של חברת ביופט

חברת ביופט, החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור ולשיווק מזון וציוד לחיות מחמד, בעלת מותגי המזון האהובים "בונזו", "לה קט" ו-"URBAN CHOICE", והמשווקת מגוון מותגים בינלאומיים רבים כגון "אקאנה" ו"שזיר", הודיעה על מינויה של ורה וטקין לסמנכ"לית השיווק של החברה.

לורה וטקין ניסיון רב שנים בתחום השיווק בחברות צריכה וידע עשיר בהובלת פרויקטים ואסטרטגיה שיווקית בתחום הצרכנות. בחמש השנים האחרונות ורה מילאה בהצלחה מגוון תפקידי שיווק בביופט, ועם כניסתה לתפקיד סמנכ"לית השיווק של החברה תמשיך להוביל את התחום יחד עם צוות השיווק המקצועי של ביופט. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על הובלת והטמעת האסטרטגיה השיווקית של ביופט, תוך פיתוח מהלכי שיווק דיגיטלי וחדשנות.

חברת ביופט בע"מ, מקבוצת מוצרי מעברות, הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור ולשיווק מזון וציוד לחיות מחמד. החברה, אשר נוסדה בשנת 1972 כחלוצה בתחום הייצור של מזון יבש לכלבים ולחתולים, בנתה עם השנים מוניטין בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על איכות, גם בארץ וגם בקרב החברות המובילות בעולם, אשר בחרו בה לייצג אותן בשוק חיות המחמד בישראל. היום משווקת ביופט את מוצריה, הכוללים מזון יבש, לח וציוד לכ-500 חנויות מחמד בישראל, מרפאות ווטרינריות, אלפי מגדלים ולרשתות המזון הגדולות.