עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
מזרחי טפחות בקמפיין אינסטגרם המיועד למגזר העסקי

בכיכובם של היזמים ואנשי העסקים אלין כהן, נועה בני ועומר מילר

בנק מזרחי טפחות, יצא בקמפיין אינסטגרם המיועד למגזר העסקי ובכיכובם של היזמים ואנשי העסקים אלין כהן, נועה בני ועומר מילר. במסגרת הקמפיין, שרץ בעמוד ייעודי שהוקם באינסטגרם תחת השם shaul&sons, נותנים השלושה טיפים ועצות לבעלי העסקים כיצד להתנהל נכון בעסק בתקופת הקורונה ובכלל כיצד מקדמים את העסקים באמצעות הכלים הדיגיטליים והרשתות החברתיות.

מבין הטיפים והעצות: אל תפחדו לקחת סיכונים גם בתקופה של חוסר וודאות, תגיבו מהר ותייצרו התאמות, תייצרו חוויית קניה באון ליין, תבחרו את שיתופי הפעולה בתבונה, תתמכו בתעשייה ישראלית, ועוד.

בעמוד האינסטגרם הייעודי שהושק, ניתן לצפות בנוסף לקטעי הוידאו של השלושה גם בהגיגים הומוריסטיים מפי שאול, בעל חנות החמניות או בשמו החדש שאול ופיצוחיו. הקמפיין יקודם באינסטגרם, פייסבוק וביוטיוב.

דינה נבות, סמנכ"ל שיווק בנק מזרחי טפחות: "העסקים בישראל מתמודדים כבר חודשים ארוכים עם מציאות כלכלית שלא יכלו לצפות אותה. מציאות שמצריכה מהם לחשוב על דרכים נוספות כדי להמשיך ולהתקיים ולהתאמץ יותר. מזרחי טפחות בקמפיין החדש משקף את המציאות החדשה וכחלק מהפעילות האסטרטגית בתחום הבנקאות לעסקים, ממשיך לפעול למתן סיוע ופתרונות לעסקים בתקופה המאתגרת אליה הם נקלעו".


קמפיין האינסטגרם הינו קמפיין משלים לקמפיין שעלה לאחרונה בכל ערוצי המדיה באמצעות משרד הפרסום ראובני פרידן IPG ובהובלת דביר בנדק וד'בלה גליקמן, קמפיין המדגיש את סל הפתרונות שמציע הבנק למען העסקים בהתמודדות שלהם עם משבר הקורונה
דבל'ה גליקמן שמככב בקמפיין לצד פרזנטור הבנק, דביר בנדק, ממשיך עם דמותו המיתולוגית של "שאול בעל חנות חמניות" אך כעת בשם החדש "שאול ופיצוחיו". שאול הרחיב את פעילות העסק והוסיף מכירת פיצוחים לצד החמניות. בקמפיין, דביר נכנס לחנות ופוגש שוב את שאול ותוהה לפשר התוכים במקום. שאול מספר לו כי בניו הוצא לחל"ת וביחד עם התוכי, סמנכ"ל הפיצוח בעסק, הם הרחיבו את הפעילות בלית ברירה והתוכים מסייעים בפיצוח גרעיני החמניות שכעת מוצעים למכירה ללקוחות.

בתום סרט הפרסומת מציג הבנקאי של מזרחי טפחות לשאול את מכלול הפתרונות המוצעים לעסקים, כגון: התאמת מסגרת אשראי, הלוואה בערבות מדינה ומוצרים נוספים, לצד ליווי בנקאי עסקי ואישי המלווה את הלקוח וזמין לו בכל ערוץ שיבחר.

קליק כאן לעמוד אינסטגרם shaul&sons