עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
שירות הסטרימינג הגדול בישראל

yes יוצאת בקמפיין חדש לרגל השקת yes+

בקמפיין תככב הזמרת דניאלה פיק, אישתו של הבמאי ההוליוודי קוונטין טרנטינו, במסגרתו תבצע גרסה חדשה לשיר "Bang Bang" מתוך סרטו Kill Bill. הגרסה החדשה בעברית נכתבה על ידי אמה של דניאלה פיק, מירית שם-אור, ועברה את אישורו של קוונטין טרנטינו.

הזמרת דניאלה פיק, בקמפיין ראשון ובלעדי ל- yes לרגל ההשקה לצרכנים של yes+: שירות הסטרימינג הגדול והמתקדם בישראל של חברת yes בשיתוף פעולה אסטרטגי עם Apple.

הזמרת דניאלה פיק, אשתו של הבמאי ההוליוודי קוונטין טרנטינו, תככב בקמפיין ותבצע במסגרתו גרסה עדכנית לשיר "Bang Bang - my baby shot me down" שפותח את סרטו הרביעי של טרנטינו - "KILL BILL" ("להרוג את ביל") שהיה להיט ענק בשנות ה- 2000. מירית שם-אור, מבכירות הפזמונאיות בישראל ואימה של דניאלה פיק, כתבה את המילים החדשות לשיר אשר עברו את אישורו של קוונטין טרנטינו.

הקמפיין מורכב מקליפ רומנטי-מסתורי שבו דניאלה תבצע את השיר על גבי רקע שחור כמחווה אומנותית לקליפ המקורי בכיכובה של ננסי סינטרה.

הקמפיין מבית אדלר חומסקי יעלה הערב בערוצים: 12 ,13, ברדיו, בשלטי חוצות ובבתי הקולנוע, את הקמפיין ילוו סרטוני Facebook ו- Instagram, כלי דיגיטל אינטראקטיביים ועוד.

על שירות yes+ - לרגל השקת השירות חתמה חברת yes על הסכמים עם גופי התוכן הבינלאומיים: NETFLIX ו- IMDb, מאגר התוכן הגדול והמוביל בעולם, כמו כן השירות מאפשר גישה ל- Video Amazon Prime, YouTube, Spotify ועוד. yes+ כולל עולם תוכן עצום של כ- 140 ערוצים וספריית VOD מלאה הכוללת עשרות אלפי תכנים ומעניק לראשונה בפלטפורמת שידורים ישראלית: ממשק ייחודי שנבנה בשיתוף פעולה מלא עםApple העולמית, יכולות מתקדמות שטרם נראו בפלטפורמה ישראלית, דוגמת: חווית Binge מתקדמת הכוללת דילוג על פתיח ומעבר חכם בין פרקים, שירות ה- Catch Up הרחב ביותר בארץ הכולל מעל ל- 130 ערוצים, ניגון טריילרים, המלצות צפייה "אנושיות" ואפשרות מעקב אחר המלצות צפייה של סלבריטאים, "אוספים" שאצרו מומחי תוכן, עמוד בית חכם שלומד את הרגלי הצפייה, אפשרות חיפוש תוכן לפי שחקנים ובמאים ועוד.

קרדיטים:

שם המפרסם: yes  משרד: אדלר חומסקי  במאי: שחר סגל  חברת הפקה: POV  פוסט: ברודקאסט  מוזיקה: תומר בירן