עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
לחפש את המטמון

טרווליסט במהלך "לטוס בדולר אחד בלבד"

טרווליסט אתר השוואת המחירים בתיירות יצא במבצע חסר תקדים של טיסות בדולר אחד. למעלה מ- 30 טיסות מוצעות באתר ברגעים אלו, למגוון יעדים. ובמחיר של דולר אחד בלבד. נכון לעכשיו אומרים בטרווליסט נותרו עוד טיסות מפוזרות באתר – רוצו לחפש אולי תהיו אלה שיזכו בטיסה במחיר חסר תקדים – 1$.

טרווליסט מודים שלא מדובר בטעות, אלא במיזם שיווקי אשר מטרתו לגרום לצרכן הישראלי להתוודע לתכונות האתר. אתר ישראלי בשפה העברית, ממשק נוח ויעיל לחיפוש והשוואה של מחירי חופשות בין אם מדובר בטיסות, או בחבילות נופש. בטרווליסט מבטיחים לעשות ככל שיוכלו כדי להוזיל לכם את החופשה הבאה. ועובדים בשיתוף עם מגוון סוכניות ישראלים ובינלאומיים בשקיפות מלאה, מתוך מטרה לאפשר לצרכן הישראלי את האפשרות לחפש, להשוות ולהזמין מחירים באופן היעיל והנוח ביותר.

תמר גרזון מנכ"לית טרווליסט: "יצאנו הבוקר במבצע ייחודי בו אני מציעים טיסות למגוון יעדים, בדולר אחד בלבד. שאיפתנו בטרווליסט היא לתת את ההיצע הגדול ביותר של טיסות זולות כמו גם חבילות נופש, אבל עם הנוחות של אתר בשפה העברית מגוון מחירים והצעות מסוכנים ישראלים ובינלאומיים. ההחלטה להציע את הטיסה הזולה ביותר הקיימת – נבעה מתוך הרצון להמחיש לקהל הגולשים את היתרונות של מנוע החיפוש שלנו כמו גם ההיצע המגוון. וכן, גם טיסה בדולר"