עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
ארוחת חג

קמפיין פרסום לחברת Shekel עלה בפרטנר TV

פרטנר TV ממשכה להרחיב את פעילותה בתחום הפרסום, עם קמפיין חדש שמשלב יכולות פרסום מותאם עם ערוץ תוכן ממותג. ערוץ הפופ-אפ "ארוחות חג" עלה לאוויר כחלק מקמפיין של חברת Shekel בית מותגים, אחת מחברות היבואנים הגדולות והוותיקות בישראל בתחום כלי הבית.

הערוץ החדש ישדר בשבועות הקרובים תכנים מעולמות הבישול והאירוח, ובנוסף, ייהנו הצופים מהצעות בלעדיות ומאפשרות לקבלת הטבה לנייד באמצעות לחיצת כפתור בשלט.

בין התכנים בערוץ: תכניות בישול מוכרות ותכני עיצוב ואירוח, תכנים חדשים שהופקו לערוץ בהם טיפים מעולמות ה-DIY, 'עשה זאת בעצמך', טיפים לעיצוב שולחן החג ולאירוח עם סטייל בהנחיית הבלוגרית דנה ישראלי בחסות Shekel בית מותגים, ועוד. מדובר בערוץ תכניות מיקס-אנד-מאץ' של מתכונים למנות חג – ראשונה, עיקרית וקינוח – שהופק מתכניות בישול בהגשת שפים מובילים בהם: מיקי שמו, לאון אל דנטה, ג'קי אזולאי, שאול בן אדרת ועוד, ובשילוב תכנים חדשים.


חברת Shekel בית מותגים נוסדה בשנת 1975, היא אחת מחברות היבואנים הגדולות והוותיקות בתחום כלי הבית בישראל. החברה היא היבואנית הרשמית של צלחות הזכוכית וכלי ההגשה החזקים בעולם של המותג Corelle מבית קורנינג וכן של מותגים איכותיים לבית נוספים כמו: simplehuman, Salvinelli, PEUGEOT, Swiss Diamond ועוד.

פרטנר TV הוא שירות הטלוויזיה הצומח בישראל, עם יותר מ-170 אלף מנויים בתוך שנתיים מאז שהושק, ועם קצב גיוס המנויים הגבוה בשוק הטלוויזיה.