עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
#כוחו_של_חיבוק

האגיס ועמותת חיבוק ראשון בשיתוף פעולה ברשתות החברתיות

האגיס ועמותת חיבוק ראשון יצאו בשיתוף פעולה ברשתות החברתיות בו הם מבקשים מהציבור לעלות תמונה שלהם מחבקים את הבייבי שלהם עם ההשטאג #כוחו_של_חיבוק ועל כל תמונה האגיס תורמים 5 ₪ לעמותה. עד כה עלו לרשתות מאות תמונות כולל סלבס מובילים כמו יובל שרף,נועה תישבי, ינאי פרישר גוטמן, מיכל ינאי ועוד.


הקמפיין הושק עם פוסט מרגש של יובל שרף – ללא מימון!


ולאחריו עלו סלבס נוספים כמו ינאי פרישר גוטמן


קצת פרטים על עמותת "חיבוק ראשון ":

עמותת 'חיבוק ראשון' נוסדה בשנת 2004 ע"י מיכל קוריאט. מיכל נתקלה בפוסט באינטרנט אודות תינוקות נטושים והחליטה כי אינה יכולה להשאר אדישה לתופעה. היא למדה לעומק את הבעיה והבינה כי בידיה הכלים לטפל בנושא זה באופן יעיל ומיידי. מיכל האמינה כי רק ע"י הקמת עמותה מאורגנת ומקצועית, תצליח להגשים את חזונה- טיפול בכל תינוק נטוש ובודד בישראל.
כיום, עמותת 'חיבוק ראשון' מפעילה מערך המונה 500 מתנדבים ומתנדבות אשר דואגים לתינוקות הנטושים והבודדים בכל בתי החולים בהם פועלת העמותה. מתנדבי 'חיבוק ראשון' מגיעים מידי יום לתינוקות וממלאים את החלל הריק הנוצר בהיעדר האם. בחסד אמיתי הם מעניקים לתינוקות הנטושים את המגע, הליטוף, החום והאהבה להם זקוקים תינוקות בחודשים הראשונים לחייהם. העמותה ייחודית בעולם ופועלת ללא עזרה ממשלתית, ללא תומכים קבועים ועם מינימום עובדות .
העמותה מטפלת בתינוקות שננטשו לאחר הלידה או תינוקות חולים ששוהים בבית חולים, והוריהם צריכים עזרה בטיפולם. מדובר בסיפורים קשים כמו תינוקות שאוכלים בעזרת זונדה ותינוקות עם תסמונת גמילה מסמים שזקוקים להרבה מגע כדי להקל על תסמיני וכאבי הגמילה.