עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
Fly Beyond

GREY GOOSE משיקה את Tape Cast

מותג GREY GOOSE משיק מהלך תוכן חדשני - סדרת רשת המחברת בין זוגות של יוצרים וכוכבים פורצי דרך משלל תחומים: מוזיקה, קולינריה, אופנה, משחק ועוד. בהשקעה של 1 מיליון ₪.

הסדרה נוצרה תחת אסטרטגיית FLY BEYOND של גריי גוס, שכולה הוקרה לפועלו של יוצר המותג, סידני פרנק, שפרץ את גבולות הקטגוריה, בכך שיצר סגמנט חדש של וודקה סופר פרימיום.

הפורמט מבוסס על סדרת רשת שמפיק המותג במדינות שונות בעולם, תחת השם 'Tape Cast', שזכתה למיליוני צפיות. מקור ההשראה הוא מפגש בין ביל גייטס וורן באפט שניהלו שיחה אינטימית, אשר היותה הזדמנות מדהימה להיחשף לאופן שבו flybeyonders חושבים.

החל מהשבוע, יעלה לרשת פרק מתוך הסדרה בישראל ואילו מעבר לים, בארה"ב, עולה בימים אלו סדרה בה מככבים: דנזל וושינגטון, הקומקאית שרה סילברמן, בניסיו דל טורו, מליסה מקרתני (בנות גילמור), דוואין ג'ונסון (מהיר ועצבני) ועוד.

בישראל - נבחרו לאחר תהליך בחירה קפדני, יוצרים וטאלנטים פורצי דרך בתחומם. אנשים לא שגרתיים, לעיתים שנויים במחלוקת, המציגים חשיבה רעננה וניצוץ יצירתי. ביניהם: השפים עומר מילר ואבי ביטון, אושיות האופנה דפנה לוסטיג וליאת אשורי, השחקנים תומר קפון וגל תורן, המוזיקאים ג'ימבו ג'יי ושאנן סטריט והרקדנית-שחקנית וכוכבת הטלוויזיה אנה ארונוב שצוותה לדנה ספקטור וביחד הם ידברו על הנשיות העצמאית החזקה בעידן החדש. כל סרט בפורמט המקורי, יציג ראיון הדדי בצורה של משחק – רדיו טייפ קסטות 'כמו של פעם', מונח בין השניים. ובכל פעם הם בוחרים קלטת עם שאלה בנושא שונה, כמו: כסף, אהבה וכישלון. השניים לא יודעים מה הם צפויים להישאל, והתוצאה: שיחה אותנטית בין שני האורחים המוכשרים, כשהם יושבים זה מול זה ומראיינים אחד את השני על כל נושא. הפורמט של שיחה אינטימית ולא מתוסרטת, שואף לפענח את דרך המחשבה של "הפליי ביונדרים", דרך שאלות קשות, ישירות וללא עכבות.

הבמאי ועורך התוכן הראשי של הסדרה הוא רועי פלורנטין, מהוותיקים והמוערכים בתעשייה, אשר סיים לאחרונה את יצירת הגרסה האמריקאית עבור נטפליקס ל"חממה".

קבלו את הפרק הראשון בסדרה: