עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
קל לשדרג את הבית

ACE במהלך שיווקי רחב עם אסטרטגיה, מיצוב, פרזנטור וקמפיין חדש

רשת ACE מתרחבת מעולם ה-DIY לרשת לייף סטייל ועיצוב ושדרוג הבית, ויוצאת באסטרטגית מיצוב חדשה המבטאת את השינויים התפיסתיים שעובר שוק זה בשנים האחרונות. במסגרתו שינתה הרשת את הסלוגן והשפה השיווקית שלה ל ACE "קל לשדרג את הבית", במקום "רשת עשה זאת בעצמך" שליווה אותה במשך שנים רבות. כמו כן, הרחיבה הרשת את מגוון המוצרים בקטגוריות השונות ועוד.

כחלק מהמהלך, שמטרתו להגיע לקהל יעד חדש כדוגמת נשים, אשר על פי מחקרים רבים נמצא שהן המחליטות הכמעט בלעדיות בכל הקשור לנושא העיצוב של הבית, מדובר בכ-80% מהמקרים, תצא הרשת בקמפיין פרסומי רחב בטלוויזיה, הכולל בתוכו את הסלוגן החדש "קל לשדרג את הבית", אותו מוביל הזמר והיוצר רותם כהן בהשקעה של מיליוני שקלים.

בקמפיין שיעלה בטלוויזיה באמצעות משרד הפרסום יהושע\TBWA יככב וישיר הזמר והיוצר, רותם כהן. בהמון הומור עצמי והבנת "המעמד המחייב", רותם יעלה עם להיט חדש שמתאר איך שדרג את כל הבית שלו ב-ACE והפך אותו לראוי למעמדו החדש. בסרט רואים את הבית הקיים ואת כל תהליך השדרוג, עד לתוצאה הסופית - בית בסטייל שמתאים לדמות המאהב הלטיני שמחוברת אליו מאוד.
בכוונת הרשת להדק את שיתוף הפעולה עם רותם כהן ולשלבו בכל המערך התקשורתי של הרשת.

מהלך זה מצטרף למהלך השקת אתר הסחר (האון ליין) של ACE שהחל לא מכבר וזוכה להישגים מרשימים וממצב את ACE כמובילה בתחום ה .e-com.

יפעת טולדו, סמנכ"ל שיווק ACE: "המהלך הינו מענה למגמה המתגברת אליה אנו עדים ב-ACE בשנים האחרונות במסגרתה הישראלים עוברים מעולם ה- DIY לעולם של פתרונות לעיצוב ושדרוג , ריהוט ואחסון חכמים וקלים במחירים משתלמים".

אבשלום קור הוא מפקח ברשות השנייה, לאחר שהבחין כי ישנה טעות בפרסומת של רשת ACE מפיו של הפרזנטור רותם כהן כאשר נכתב מכורבל ויש לומר מכרבל, הרשת מהרה לתקן באופן מידי את הטעות על מנת לא להטעות את קהל הקוראים.

קרדיטים:

שם המפרסם: ACE - אייס  משרד: יהושע \ TBWA  סמנכ"ל לקוחות: עינב שגיב  מנהלת לקוחות: ענבר גולדשטיין  ניהול לקוח: אבי רפלסון  ניהול לקוח: מיכל יחזקאל  סמנכ"ל קריאייטיב: אור לביא  קופירייטר: נויה לוי  ארט: קרו מלמד  דיזיין: רונן זיידנפלד  דיזיין: ביאנה ולדימירוב  סמנכ"ל דיגיטל: עמרי פלד  מנהל תוכן: תומר אסולין  משנה למנכ"ל וסמנכ"ל מדיה: נבו כרמי  מנהלת מדיה: עינב שמרי  מנהלת מדיה: רונה וולברום  מנהלת מדיה: נופר זיו  סמנכ"ל תפעול: עופר חג'יוב  תפעול וסטודיו: פיי רוס  תפעול וסטודיו: ערן בלומשטיין  
הגרסה המתוקנת של הסרטון, לאחר הערתו של ד"ר אבשלום קור: