עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
שכחת גלולה?

חברת "כצט" (CTS) בקמפיין להעלאת מודעות למותג ella

"כצט" (CTS), חברת התרופות המובילה בישראל, עולה היום (יום א) בקמפיין פרסום למותג "ella" , הדור הבא של גלולות החירום, בהשקעה של כ- 1.5 מיליון ₪. הקמפיין יעלה לאוויר באמצעות משרד הפרסום Twistedויכלול קמפיין טלוויזיה וקמפיין דיגיטלי רחב היקף.

מטרת הקמפיין הינה העלאת מודעות ויצירת סקרנות בקרב נשים לאפשרויות החדשות אשר קיימות בשוק ופתוחות בפניהן במקרה וקיים חשש לקיום יחסי מין לא מוגנים או 'תקלה' הקשורה באמצעי המניעה הרגילים.

"ella" היא אמצעי מניעה לשעת חירום אשר יכולה למנוע היריון לאחר קיום יחסי מין לא מוגנים, וכן במקרה של פגם או שימוש לא נכון באמצעי מניעה רגילים. "ella" הינה הגלולה היעילה ביותר למניעת הריון בשימוש מיידי לאחר מגע מיני לא מוגן ועד כחמישה ימים אחריו.

אורית גזית, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת "כצט":
"כ- 50% מההריונות אינם מתוכננים, 53% מהם נובעים מכישלון של אמצעי מניעה וכידוע, הריונות לא רצויים גובים מחיר בריאותי, חברתי וכלכלי כבד מנשים. אנו רואים חשיבות רבה בהעלאת המודעות בקרב נשים ונערות לבדוק ולהתעניין אילו אפשרויות עומדות בפניהן במקרה של קיום יחסים לא מוגנים. חשוב שיכירו בכך שיצאה גלולת חירום חדשה לשוק ויבינו את החשיבות של נטילת התכשיר מוקדם ככל הניתן ליעילות מקסימלית".


כצט (CTS) היא אחת מקבוצות הפארמה ומוצרי הצריכה הגדולות והותיקות בישראל, אשר פועלת במגוון רחב במיוחד של קטגוריות בתחומי הבריאות ומוצרי הצריכה. החברה הוקמה בשנת 1921 ומנוהלת כיום ע"י גב' סיגל פירסט.

חזון החברה, הייעוד הארגוני וערכיה של כצט דוגלים בהיותה חברה מפתחת, מייצרת, מייבאת ומשווקת מוצרים בהקשר רחב של בריאות, התפתחות וצמיחה בתחומים של בני אדם, בעלי חיים וצמחים. הקבוצה פעולת בשלושה תחומים: פארמה, וטרינריה ובתחום החקלאי.

פעילויות הליבה של החברה כוללות ייצור, שיווק, ייבוא והפצה של תרופות, תכשירים רפואיים, מוצרי טיפוח, מכשור וציוד רפואי; ייצור ושיווק של מוצרים מקצועיים לחקלאות; וייצור, ייבוא והפצה של מוצרי מזון לבעלי חיים. בנוסף החברה מייצרת ומשווקת עשרות תכשירים תחת מותגים מקוריים מוכרים, דוגמת פמינה, לקטופיל, טיפטיפות ורבים נוספים.